Wampex, s.r.o. je ​​certifikovaný partner pre predaj a montáž ​výrobkov Ž​alúzie NEVA® 

Zipscreen

ZIP100

Elegantná látková roleta, ktorá perfektne zatieni dom i pergolu. Vyrobíme vám ju z jednej zo 21 látok, s horným boxom v hranatom či polguľatom variante a v dvoch typoch spodných a vodiacich profilov. Jeden z nich je pritom naklapávací a bez skrutiek, takže lepšie vyzerá a výrazne vám urýchli montáž. Prácu s roletami zjednodušuje tiež náš unikátny systém upevnenia hriadeľa.   

Ku screenovej rolete ZIP100 vám nalakujeme príslušenstvo do akejkoľvek farby RAL. Ku bežnej dvojročnej záruke naviac pridáme ďalšie dva roky záruky naviac.

Roletu ZIP100 dodávame s motormi Somfy a radi s vami preberieme ich napojenie na systém inteligentnej domácnosti. 

 cenová ponuka
Luxusne vyzerá

Screenová roleta ZIP100 je elegantná a skvele vyzerá na pergolách, rodinných domoch i kancelárskych budovách. Ocenia ju architekti, designéri i nároční investori.

Je odolná a tichá

Vďaka pevnému ukotveniu v spodnej časti a vodiacim profilom odolá roleta v závislosti od rozmerov silnému vetru s rýchlosťou viac ako 80 km/h. Okrem toho je neuveriteľne tichá aj vo vetre.

Zatemňuje podľa potrieb

Screenová roleta je vyrobená z jednej zo 16 látok - od priesvitnej až po vysoko zatemňujúcu. Zákazník si môže jednoducho vybrať tú, ktorá mu najviac vyhovuje.

MONTÁŽ POD FASÁDU

Látková roleta sa jednoducho inštaluje pod fasádu do vopred pripraveného boxu. Všetky kotviace prvky sú tak skryté a nič nenarušuje konečný vzhľad budovy. Ide o vizuálne najpríťažlivejší spôsob návrhu.

MONTÁŽ DO OSTENIA

Všetky profily i horný box ukotvíte do ostenia a roleta je tak mierne predsadená pred oknom, ale umiestnená v stavebnom otvore. Ak je to technicky možné, tak tento variant odporúčame.

MONTÁŽ NA PERGOLU

Pri montáži na pergolu ukotvíte vodiace profily do stĺpikov pergoly. Roletu namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.

NA STIAHNUTIE

VZORKOVNÍK FARIEB

NEVA Produktový list ZIPSCREEN (pdf)

BLACKOUTOVÉ zatemňovacie rolety

Rozšírili sme našu ponuku screenových roliet ZIP o nové zatemňujúce rolety z látky Sergé Xinix. Vďaka schopnosti úplne zatemniť miestnosť je ideálnym riešením pre spálne alebo prednáškové miestnosti.

Látka Sergé Xinix je vyrobená zo skleného vlákna. Toto vlákno výrobca ešte pred tkaním potiahne vrstvou PVC, ktorá zaručuje vysokú odolnosť proti vetru aj horúčave. Na PVC je potom z vnútornej strany nanesený strieborný stmavujúci náter vo farbe hliníka, cez ktorý neprenikajú slnečné lúče.

Novú látku využívame pri výrobe blackoutových roliet s priepustnosťou svetla 0% – pri stiahnutí zatemňujúcich roliet je v miestnosti úplná tma, a to aj za bieleho dňa.

Blackout rolety najčastejšie využijete v detskej izbe, spálni, miestnostiach pre domáce kino, školských triedach či prednáškových sálach a posluchárňach. Okrem toho, že sú nepriehľadné, poskytujú aj čiastočnú zvukovú a tepelnú izoláciu. Do miestnosti nepreniká toľko vonkajšieho ruchu, čo je príjemné predovšetkým pri spálňach a detských izbách.

ĎALŠIE ​TYPY PREVEDENÍ

Zipscreen

ZIP100

+ moderná, tichá a odolná 
+ subtílny spodný profil 
+ šírka horného boxu 100 mm

Detail
Zipscre​en

ZIP110

+ moderná, tichá a odolná 
+ subtílny spodný profil 
+ montáž pod fasádu
+ šírka horného boxu 110 mm

Detail
Zipscreen

ZIP135

+ moderná, tichá a odolná 
+ šírka až 6 m 
+ šírka horného boxu 135 mm  

Detail
Zipscreen

ZIP150

+ moderná, tichá a odolná 
+ montáž pod fasádu
+ šírka až 6 m 
+ šírka horného boxu 150 mm  

Detail