Wampex, s.r.o. je ​​certifikovaný partner pre predaj a montáž ​výrobkov Ž​alúzie NEVA® 

vonkajšie 
žalúzie

vonkajšie rolety zipscreen

smart home & elektronika

cenová
ponuka

Zipscreen - vonkajšie látkové r​​olety

PREČO SI VYBRAŤ ZIPSCREEN NEVA?

Výhody vonkajších látkových roliet ZIPSCREEN NEVA

Zipscreeny NEVA efektívne zamedzujú prehrievaniu miestnosti a zároveň púšťajú do interiéru dostatok prirodzeného denného svetla. Sú pevne usadené vo vodiacich profiloch, takže odolajú aj silnému vetru.

Zipscreen Vám dodáme z jednej zo 21 látok - od priesvitných až po silne zatemňujúce. Ľahko si vyberiete, ktorá Vám vyhovuje najviac.

Je dodávaný s motormi Somfy a radi s Vami preberieme ich napojenie na systém inteligentnej domácnosti. .

Designový
prvok

Najlepší architekti dnes s látkovými roletami počítajú už pri návrhu budov. Poskytujú totiž široké možnosti využitia a naviac vyzerajú elegantne a luxusne.

Tepelná regulácia

Oproti vnútorným látkovým roletám odrazia screenové rolety NEVA slnečné lúče skôr, ako preniknú do miestnosti. Tým zamedzujú nepríjemnému prehrievaniu.

Komfortné ovládanie

Žiadne zápasenie so šnúrami. Látkové rolety NEVA ovládate tlačítkom alebo ovládačom napojeným na elektrický motor. Ak si chcete užiť maximálny komfort, prepojte rolety so systémom Smart Home od Somfy.

Hodia sa k pergolám

Látkové rolety a hlavne zipscreeny sú vhodným variantom k tieneniu pergol. Roletu jednoducho namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.

Sú veľmi 
odolné

Vďaka pevnému ukotveniu a špičkovej konštrukcii látková roleta NEVA odolá i prudkému vetru cez 80 km/h. A tiež je i v silnom vetre veľmi tichá.

SPÔSOB MONTÁŽE

POD FASÁDU

Zipscreen sa jednoducho inštaluje pod fasádu do vopred pripraveného boxu. Všetky kotviace prvky sú tak skryté a nič nenarušuje konečný vzhľad budovy. Ide o vizuálne najpríťažlivejší spôsob návrhu.

DO OSTENIA

Všetky profily i horný box ukotvíte do ostenia a zipscreen je tak mierne predsadený pred oknom, ale umiestnený v stavebnom otvore. Ak je to technicky možné, tak tento variant odporúčame.

NA PERGOLU

Pri montáži na pergolu ukotvíte vodiace profily do stĺpikov pergoly. Zipscreen namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.

TYPY PREVEDENÍ

Zipscreen

ZIP100

+ moderný, tichý a odolný
+ subtílny spodný profil 
+ šírka horného boxu 100 mm

Detail
Zipscre​en

ZIP110

+ ​moderný, tichý a odolný
+ subtílny spodný profil 
+ montáž pod fasádu
+ šírka horného boxu 110 mm

Detail
Zipscreen

ZIP135

+ ​moderný, tichý a odolný
+ šírka až 6 m 
+ šírka horného boxu 135 mm  

Detail
Zipscreen

ZIP150

+ ​moderný, tichý a odolný
+ montáž pod fasádu
+ šírka až 6 m 
+ šírka horného boxu 150 mm  

Detail